Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou, zahraniční výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku na pozici:

Technik údržby - elektro

Požadujeme:
  • ÚSO, SŠ strojírenského směru
  • praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • manuální zručnost, technické znalosti, časová flexibilita
  • aktuální platnost vyhlášky č.50/1978Sb., § 6
  • svařování CO2
  • čtení technické dokumentace (el. schémata, strojní výkresy)
  • zkušenosti s prací na obráběcích strojích (soustruh, vrtačka, rovinná bruska)
  • ŘP skup. B
  • základy automatizace (senzorika, PLC)
  • praxe s měřidly (posuvka, úchylkoměr)

Pracovní náplň:
  • zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy
  • údržba strojů a zařízení dle plánů údržby
  • diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
  • odstraňování poruch na zařízeních a vedení s tím související administrativy
  • generální opravy strojů a zařízení
  • úzká spolupráce s výrobou
  • ochota učit se novým věcem

Profil:
Ideální kandidát je původem elektrikář/zámečník nebo mechanik/opravář výrobních zařízení

Nabízíme:
  • motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů,
  • možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
  • ostatní zaměstnanecké výhody,
  • prostředí stabilní mezinárodní společnosti,
  • nové moderní pracovní prostředí.
  • nástup možný ihned

Místo práce: Brno - město

Ref. č.:

ID: 1301930   Datum zveřejnění: 26.7.2012
Lokalita: Brno - město
Společnost: Trenkwalder a.s.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Trenkwalder a.s.