Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, zahraniční společnost v oblasti prodeje ND na lesní, zemědělské a zahradní stroje, vhodné uchazeče na pozici:

Obchodně technický zástupce (mechanizátor)

Požadujeme:
  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou – obor zemědělství
  • znalost zemědělské techniky a strojů
  • praxe v obchodní činnosti v zemědělství
  • zkušenosti s prodejem v oblasti technických produktů
  • velmi dobré komunikační schopnosti, vyjednávací a prodejní dovednosti
  • organizační schopnosti, dynamiku s orientací na výsledek
  • samostatnost, časová flexibilita
  • znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič, ochotu cestovat
Náplň práce:
  • prodej náhradních a opotřebitelných dílů na zemědělské a lesní stroje a zahradní techniku
  • získávání nových významných zákazníků
  • rozvíjení stávajících obchodních vztahů
  • odpovědnost za plnění plánu prodeje
  • analýza trhu a prodeje
  • reporting
Nabízíme:
  • zaškolení
  • motivační platové ohodnocení v závislosti na výkonech
  • práce formou home office
  • zaměstnanecké výhody
  • mobil, notebook, služební automobil
  • zaměstnání u stabilní a prosperující firmy
Nástup:
ihned či dohodou

Místo práce: Olomouc, Hodonín, Břeclav, Brno - venkov

Ref. č.:

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H Zobrazit na mapě
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 1301956   Datum zveřejnění: 28.5.2013
Společnost: Trenkwalder a.s.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce