Hlavní účetní/Senior účetní (40-55.000)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- přímá podřízenost Plant Controllerovi a vedení 2 účetních
- odpovědnost za účetnictví výrobní společnosti, včetně koordinace s pobočkou v Německu
- řešení každodenních operativních záležitostí v oblasti účetnictví i strategických a metodických záležitostí
- odpovědnost za daňovou oblast (DPH, silniční daň) a za dodržování dalších zákonných požadavků v účetní oblasti
- komunikace s bankami, auditory, daňovými poradci, finanční úřady, atd.
- statutární účetnictví (uzávěrky, konsolidace, audity, výroční zprávy)

Požadujeme:

- zkušenosti na obdobné pozici Hlavní účetní nebo Senior účetní v mezinárodní společnosti alespoň 4 roky
- velmi dobré znalosti v oblasti účetnictví ve středně velké výrobní společnosti
- schopnost pracovat v neustále se měnícím prostředí
- samostatnost, energický přístup k práci, analytické schopnosti, komunikativnost
- znalost IFRS
- velmi dobrá znalost angličtiny (němčina velkou výhodou)
- pokročilé znalosti Excel
- znalost ERP systémů pro účetnictví

Nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní zahraniční společnosti
- profesionální a osobní rozvoj
- jazykové kurzy
- firemní benefity

Nástup:

- dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, v oboru automotive, hledáme vhodného kandidáta/ku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1517238  Datum zveřejnění: 24.3.2017