Pro našeho klienta, významnou zahraniční výrobní firmu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Controller

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • podílení se na finančním řízení společnosti
  • sestavování rozpočtu, forecastů
  • analýzy procesů, profitability výrobků, klíčových ukazatelů
  • reporting interní i externí
  • kalkulace výrobků, zákazníků, obchodních případů
  • příprava pravidelných prezentací o klíčových ukazatelích a návrhů ke zlepšení
  • stanovení postupů pro analýzu dat, rozbory hospodaření
  • podílení se na měsíčních závěrkách a sestavení výkazů pro mateřskou společnost
  • rozvíjet analytické a reportovací nástroje společnosti
  • spolupráce na zdokonalení ERP při integraci českých a mezinárodních standardů

POŽADUJEME:
  • chuť k řešení zajímavých a náročných úkolů
  • ekonomické VŠ vzdělání
  • komunikační dovednosti, analytické a logické myšlení, iniciativu
  • znalost AJ slovem i písmem
  • týmový přístup
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • výborné znalosti MS Office (zvláště Excel)
  • zkušenosti s ERP systémem Infor LN / BAAN výhodou
  • praxe v oboru minimálně 2 roky

NABÍZÍME:
  • zajímavou a pestrou práci v prostředí rostoucí mezinárodní firmy
  • možnost seberealizace
  • profesní růst
  • příjemný tým spolupracovníků
  • odpovídající finanční ohodnocení, penzijní připojištění
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • standardem je notebook, mobilní telefon
  • podřízenost finančnímu manažerovi společnosti

Nástup:
  • dohodou

Místo práce: Vyškov

ID: 1697357   Datum zveřejnění: 3.1.2017