Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní společnost, vhodného kandidáta/ku na pozici:

Servisní technik (30-34.000Kč)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • instalace a servis výrobních linek
  • zprovoznění výrobku dodaného firmou
  • proškolení zákazníka
  • každodenní kontakt se zákazníky
  • komunikace se zákazníky, zjišťování jejich potřeb a nabídka řešení

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdělání strojní nebo elektro
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • manuální zručnost
  • technické myšlení
  • znalosti z oblasti slaboproudé elektrotechniky doložené odbornou zkouškou dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • znalosti PLC velkou výhodou
  • znalosti z oblasti hydrauliky, pneumatiky, průmyslové automatizace
  • schopnost číst technické výkresy (elektro)
  • schopnost komunikovat se zákazníky, zjišťování jejich potřeb
  • komunikativní znalost Aj nebo NJ (na úrovni dorozumění se)
  • ŘP sk. B – časté cestování po celé ČR a SR (časem možno i ostatní zahraniční lokality)

NABZÍME:
  • práci na HPP ve významné společnosti
  • skvělý menší kolektiv
  • zaškolení v zahraničí
  • mobilní telefon, notebook, služební vůz, řadu benefitů – to vše po řádném zapracování
  • fixní plat + další ohodnocení dle dosažených pracovních výsledků
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 1816517   Datum zveřejnění: 1.9.2016