Pro svého klienta, významnou a profesionální zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Projektový nákupčí (45-60.000)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Strategické a operační nákupní aktivity pro daný projekt
  • Zpracování a porovnání došlých nabídek
  • Výběr dodavatelů
  • Hodnocení dodavatelů
  • Vedení jednání s dodavateli (cena, podmínky, kvalita)
  • Koordinace nákupních aktivit na projektu, komunikace s ostatními útvary napříč firmou (výroba, engineering)
  • Řešení smluvních záležitostí
  • Práce s ERP systémem
  • Sledování trhu, technologií

POŽADUJEME:
  • VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • Velmi dobrou znalost Aj nebo NJ
  • Víceleté pracovní zkušenosti v oblasti strategického nákupu a projektového řízení
  • Dobrá znalost MS Office, SAP je velkou výhodou
  • Vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Samostatnost

NABÍZÍME:
  • Perspektivní práci ve stabilní a profesionální mezinárodní společnosti
  • Motivační plat
  • Profesionální vývoj
  • Roční bonus
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 1818066   Datum zveřejnění: 23.5.2017