Pro svého klienta, významnou a profesionální zahraniční společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Obchodník pro distribuční síť

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Rozvoj nepřímých distribučních kanálů
  • Rozvoj spolupráce se stávajícími distributory v oblasti prodeje (ruční nářadí, stavební technika, kompresory)
  • Nacházení nových obchodních příležitostí
  • Každodenní podpora distributorů
  • Odborná technická podpora ohledně výrobků a aplikací
  • Příprava marketingových aktivit: propagační akce, dny otevřených dveří, výroční zasedání s distributory, distribuce letáků a technické dokumentace, účast na veletrzích, atd.
  • Poskytování pravidelného školení o produktech a aplikacích

POŽADUJEME:
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Zkušenost z oblasti prodeje a/nebo marketingu
  • Zkušenosti s řízením prodejců a dealerů vítána
  • Znalost stavebního trhu
  • Dobrá orientace v technických produktech
  • Středně pokročilá znalost angličtiny
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Výborné komunikační schopnosti a silný prozákaznický přístup

NABÍZÍME:
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Využití cizího jazyka a možnost cestovat
  • Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, vzdělávání, stravenky, atd.)
  • Možnost práce formou home office
  • Služební auto k osobnímu využití

Nástup:
  • ihned

Místo práce:
  • celá ČR (ideální bydliště kandidáta Praha a okolí, ale není podmínkou, důležité je zaškolení v Praze a cca 1 x za měsíc porada v Praze)

Místo práce: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj