Pro našeho klienta, významnou a velmi prestižní zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Stavební technik

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • plánování a realizace nových staveb i rekonstrukcí
  • spolupráce při vyřizování stavebních povolení
  • příprava podkladů pro jednání s úřady
  • zajištění požární ochrany v rámci budov
  • dodržování stavebních předpisů a norem
  • organizovat regulační přezkum

POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost práce s technickou dokumentací a normami
  • znalost MS Office, programování v CADu
  • znalost AJ nebo NJ
  • technické myšlení
  • schopnost týmové práce
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost
  • řidičský průkaz

NABÍZÍME:

  • zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost osobního rozvoje v rámci firemní akademie
  • 3 dny dovolené navíc
  • dotované stravování
  • firemní akce a benefity

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce:
  • okr. Vyškov (velmi dobrá dostupnost z Brna, cca 20 minut)

Místo práce: Vyškov

ID: 1818066   Datum zveřejnění: 1.11.2016