Pro svého klienta, významnou a profesionální zahraniční stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Přípravář stavebních zakázek –Bratislava (nadstandardní platové ohodnocení)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • příprava staveb
  • harmonogramy realizace staveb
  • příprava podkladů do výběrových řízení
  • zajištění tendru subdodavatelů pro zpracování cenové nabídky do VŘ
  • administrativní zajištění smlouvy o dílo s investorem a subdodavatelem
  • vystavení objednávek
  • zpracování podkladů k fakturaci
  • vedení korespondence s dodavateli a investory
  • zpracování přijatých faktur od subdodavatelů (kontrola oprávněnosti, zajištění podpisů)
  • účast na kontrolních dnech
  • zpracování přehledu zisku na zakázce

POŽADUJEME:
  • vzdělání: VŠ stavební
  • praxe ve stavebnictví na obdobné pozici
  • orientace v rozpočtech
  • znalost práce na PC (dobrá znalost Excel, výhodou autocas, MS Project)
  • orientace v projektové dokumentaci
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:
  • zajímavou a perspektivní práci, profesní a osobní růst, moderní pracovní prostředí
  • velmi levné stravování (cca od 0,24 € / den)
  • příspěvek na návštěvu sportovních a kulturních akcí, - bedmintonové kurty 2x týdně
  • Multisport karta na územi SK i CZ (www.multisport.cz)
  • školka pro děti zaměstnanců
  • příspěvky na dětský tábor, při narození dítěte, sleva do welness
  • jazykové kurzy, konference, školení
  • slevy na zakoupení vozu (VW koncern), - slevy u vybraných cestovních kanceláří
  • teambuildingové akce
  • bazén a sauna na centrále v Bratislavě zadarmo

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Bratislava

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 1818066   Datum zveřejnění: 14.3.2017