Hledáme vhodné kandidáty/ky do dynamické a perspektivní výrobní firmy se zahraničním vlastníkem, která exportuje do Evropy, Jižní Ameriky, Asie a USA

Asistentka

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • různorodá a zajímavá práce s aktivním využitím cizích jazyků
  • příprava zahraničních cest a veletrhů
  • organizace návštěv
  • vedení vnitrofiremní administrativy
  • participace na práci v obchodním oddělení

POŽADUJEME:
  • maturita
  • anglický jazyk slovem i písmem na velmi pokročilé úrovni
  • uživatelská znalost WORD, EXCEL, OUTLOOK
  • samostatnost, zodpovědnost a pracovitost
  • trpělivost a odolnost vůči stresu
  • komunikativní dovednosti
  • výhodou také znalost dalších jazyků, např. němčiny, ruštiny nebo francouzštiny

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • možnost dalšího růstu
  • závodní stravování
  • jazykové vzdělávání zdarma
  • práci na HPP
  • příspěvek na důchodové nebo životní pojištění

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce:
Hulín

Místo práce: Kroměříž

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 1835040   Datum zveřejnění: 29.11.2016