Pro svého klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Konstruktér - tvořivá a kreativní práce (35-50.000)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • zpracovávání konstrukčních řešení strojírenských zařízení v CAD systémech na základě výchozích vstupů / technických parametrů projektů
  • vytvoření kusovníku mechanických dílů (komponent) pro navržené zařízení
  • vypracovávání příslušných technických podkladů k CE certifikaci výrobního zařízení
  • provádění testování navržených zařízení 8 hodinovým zkušebním provozem
  • vypracovávání technických popisů a návodů k používání zařízení
  • realizace změnového řízení složitějších výrobních zařízení
  • samostatná tvůrčí a konstrukční řešení složitějších přípravků
  • provádění základních technických výpočtů konstrukčních dílů, analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky, porovnání s technickým zadáním.
  • spolupráce s navazujícími útvary – procesní inženýrství, výroba, nákup, údržba

POŽADUJEME:
Vzdělání:
  • min. bakalářský stupeň VŠ – strojní fakulta

Požadovaná praxe:
  • praxe v oblasti konstrukce strojů výhodou

Jazykové znalosti:
  • jazykové požadavky: anglický jazyk min. B1

Další požadavky:
  • velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • znalost MS Office (Word, Excel )
  • znalost 2D / 3D CAD (Solidworks, Creo )
  • znalost způsobilosti strojů a strojních zařízení (Cm, Cmk)
  • znalost 5S
  • znalost Poka–yoke systémů výhodou
  • znalost TPM, SMED výhodou
  • základy řízení projektů
  • komunikativní osobnost

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvěk na penzijní připojištění
  • docházkový bonus
  • příspěvek na sport a kulturu
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Břeclav

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 1842645   Datum zveřejnění: 14.9.2016