Pro svého klienta, menší, ale profesionální stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Stavbyvedoucí (zajímavé projekty po celé ČR)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • řízení všech procesů na stavbě na území ČR a SR
  • spolupráce při přípravě a sestavování nabídek
  • sestavování výběru subdodavatelů
  • spokojenost zákazníků ve všech fázích stavby
  • odpovědnost za ziskovost staveb
  • řešení případných reklamací na realizovaných zakázkách

POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe na podobné pozici (výhodou jsou zkušenosti při přestavbách obchodních jednotek, hypermarketů apod.) alespoň 1 rok
  • znalost rozpočtových programů
  • velmi dobré komunikační schopnosti, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita a rozhodnost

NABÍZÍME:
  • zajímavou a perspektivní práci
  • profesní a osobní růst, možnost vzdělávání, moderní pracovní prostředí
  • procentuální podíl na úspěšně zrealizované zakázce
  • osobní vůz

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 1875474   Datum zveřejnění: 16.11.2016