Pro prestižní, zahraniční společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Koordinátor servisu (38-43.000)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • zajištění vysoce profesionálního záručního i pozáručního servisu produktů firmy
  • zajištění dostupnosti technických informací o produktech interním zákazníkům i externím partnerům
  • rozvoj spolupráce s montážními a servisními firmami v souladu s firemní strategií
  • vedení menšího týmu interních servisních techniků a koordinace činnosti externích spolupracovníků
  • komunikace se zákazníky, vyřizování reklamací
  • práce v CRM systému – registrace zákazníků, servisů, plánování aktivit
  • zajištění technických/servisních materiálů pro český a slovenský trh (překlady a tvorba montážních a servisních návodů)
  • úzká spolupráce s obchodním, produktovým a zákaznickým oddělením
  • pravidelný reporting do mateřské společnosti

POŽADUJEME:
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • orientaci ve stavebnictví, velmi dobrou technickou představivost i odborné znalosti
  • praxi na podobné pozici
  • zkušenosti s vedením menšího týmu
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • aktivní znalost anglického jazyka (na úrovni B2 slovem i písmem)
  • zkušeného IT uživatele, s pokročilou znalostí práce s MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:
  • zajímavou práci v příjemném prostředí a v příjemném kolektivu prestižní společnosti
  • profesionální a osobní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvky na firemní stravování, příspěvky na kulturní a sportovní akce, apod.

Nástup:
  • dohodou

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 1907542   Datum zveřejnění: 28.11.2016