Koordinátor servisu (38-43.000)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění vysoce profesionálního záručního i pozáručního servisu produktů firmy
- zajištění dostupnosti technických informací o produktech interním zákazníkům i externím partnerům
- rozvoj spolupráce s montážními a servisními firmami v souladu s firemní strategií
- vedení menšího týmu interních servisních techniků a koordinace činnosti externích spolupracovníků
- komunikace se zákazníky, vyřizování reklamací
- práce v CRM systému – registrace zákazníků, servisů, plánování aktivit
- zajištění technických/servisních materiálů pro český a slovenský trh (překlady a tvorba montážních a servisních návodů)
- úzká spolupráce s obchodním, produktovým a zákaznickým oddělením
- pravidelný reporting do mateřské společnosti

POŽADUJEME:
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- orientaci ve stavebnictví, velmi dobrou technickou představivost i odborné znalosti
- praxi na podobné pozici
- zkušenosti s vedením menšího týmu
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- aktivní znalost anglického jazyka (na úrovni B2 slovem i písmem)
- zkušeného IT uživatele, s pokročilou znalostí práce s MS Office
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:
- zajímavou práci v příjemném prostředí a v příjemném kolektivu prestižní společnosti
- profesionální a osobní rozvoj
- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvky na firemní stravování, příspěvky na kulturní a sportovní akce, apod.

Nástup:
- dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro prestižní, zahraniční společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

agentura práce

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole
ID: 1907542   Datum zveřejnění: 28.11.2016