Obchodní reprezentant - stavební materiály

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Praha, Liberecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc, dle zkušeností a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Akvizice nových zákazníků
Péče o svěřené zákazníky
Technická podpora
Řešení reklamací
Marketingová podpora
Pravidelný reporting vedení společnosti
Monitoring trhu a konkurence
Plnění prodejních cílů společnosti
Tvorba cenových nabídek
Samostatné jednání s klienty
Podávání návrhů na prodejní a marketingové akce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci ve stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
Zaměstnanecké benefity – stravenky, kulturní akce, slevy
Práce Home Office
Mobilní telefon, PC/notebook, firemní vůz i k soukromým účelům
Možnost kariérního růstu
Dobrý a přátelský kolektiv

Informace o náboru

ÚSO/SŠ vzdělání
Praxe v oboru velkoobchodu ve stavebnictví min. 3 roky PODMÍNKOU
Znalost stavebních materiálů, ideálně asfaltových nebo foliových hydroizolací
Znalost PC: MS Office, Word, Excel, PowerPoint, Outlook
Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Aktivní přístup ke klientům
Samostatnost, zodpovědnost, smysl a cit pro obchod
Trestní bezúhonnost
Zvládání stresových situací, asertivita
Schopnost pracovat pod tlakem,

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Nabídka sortimentu pro stavebnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1960823  Datum zveřejnění: 18.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc, dle zkušeností a praxe