Hledáme vhodného kandidáta/ku pro významnou zahraniční společnosti v oblasti komplexní realizace obalových řešení pro průmysl.

Designer/Konstruktér 30.000-40.000 Kč (zajímavé projekty)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • návrh a vývoj (obalů)
  • zlepšování již zavedených systémů
  • vytváření technických návrhů a řešení
  • tvorba výkresové dokumentace, pracovních postupů
Jako hlavní člen Designer týmu, budete odpovědný za podporu pobočky v České republice v záležitostech ohledně návrhu a vývoje produktů a komplexního obalového řešení „na míru.“
V rámci Vašeho působení v České republice, budete hlavním partnerem pro oddělení obchodu jak v lokálním, tak i tradičně v celosvětovém měřítku

POŽADUJEME:
  • alespoň 1 rok zkušeností v této nebo obdobné pracovní pozici (segment vývoje obalů výhodou, ne podmínkou!)
  • technické vzdělání (speciální obaly jsou z kovu, plastu, dřeva, nejvíce pro strojírenský průmysl a automotive)
  • dobré komunikační dovednosti v Anglickém jazyce
  • znalost 3D software
  • komunikační dovednosti, argumentace
  • týmový hráč, spolupráce v mezinárodním prostředí
  • sebejistota v jednání se zákazníky & dodavateli
  • reprezentativní vystupování a loajalita

NABÍZÍME:
  • stabilní a perspektivní práci v příjemném prostředí
  • skvělého nadřízeného
  • možnost dalšího profesního růstu
  • možnost rozšíření znalostí a dovedností v mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky, bonusy, odborné kurzy

Nástup:
  • po dohodě

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 1994975   Datum zveřejnění: 5.4.2017