Pro svého klienta, významného prodejce nábytku, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Vedoucí prodeje obchodu s nábytkem

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Vedení kolektivu odborných prodejců
  • Dohled nad dodržováním prodejních standardů společnosti a stavu prodejní plochy
  • Spoluzodpovědnost za prodejní výsledky obchodního domu

POŽADUJEME:
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxe v maloobchodě, zkušenosti s prodejem nábytku výhodou
  • Zkušenosti s vedením spolupracovníků
  • Pozitivní vztah k obchodu, dobré prodejní dovednosti
  • Organizační a komunikační schopnosti, schopnost řídit kolektiv
  • Silnou orientaci na dosahované výsledky

NABÍZÍME:
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
  • Zvyšování kvalifikace formou odborných školení, MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU V RÁMCI SPOLEČNOSTI
  • Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
  • Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
  • Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
  • Stravenky

Nástup:
  • Po dohodě či ihned

Místo práce: Brno - město

ID: 1994975   Datum zveřejnění: 19.9.2016