Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku na pozici:

HR services manažer

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • vedení týmů 7 podřízených – mzdová účetní, vedoucí infrastruktury, IT, údržba + úklid
  • plánování, reportování lidských zdrojů
  • nábor zaměstnanců, vzdělávání a zaškolování zaměstnanců
  • komunikace s orgány státní správy – úřady práce apod.
  • provádění kontrol BOZP, PO a ekologie
  • interní školení zaměstnanců, zajišťování externích školení
  • vedení provozní dokumentace ke zdrojům znečišťování, produkci odpadů atd.
  • zajišťování povolení k novým zařízením – zdrojům znečišťování životního prostředí
  • zajišťování certifikace CE výrobků, balení, zatřídění pro přepravu dle ADR, US DOT
  • komunikace s orgány BOZP, báňské správy, PO, hygieny práce a ochrany ŽP
  • údržba zařízení infrastruktury vč. investic do nových zařízení
  • zajištění nákupu náhradních dílů, IT materiálu
  • zajištění nákupu energií (elektřina, zemní plyn, technické plyny),
  • zajištění revizí a prohlídek zařízení společnosti
  • zajištění ostrahy společnosti

POŽADUJEME:
  • praxi v uvedených oblastech min. 3 roky
  • odborná způsobilost v prevenci rizik (BOZP) dle zákona č. 309/2006
  • odborná způsobilost v požární ochraně – min. technik požární ochrany
  • AJ na úrovni min. B2 velkou výhodou
  • zkušenosti s vedením a motivováním zaměstnanců

NABÍZÍME:
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • roční manažerský bonus (ve výši násobku platu)
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • jazykové vzdělávání

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Vyškov

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2005920   Datum zveřejnění: 1.9.2016