Technický a vývojový pracovník kogeneračních jednotek (30-43.000)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE: nové možnosti na trhu v jihomoravském regionu
- Návrh technických řešení kogeneračních jednotek v souladu s firemní koncepcí a politikou
- Koordinace spolupráce mezi konstrukčním, nákupním a výrobním týmem
- Neustále zvyšování efektivity výroby díky vylepšování konstrukce
- Minimalizace nákladů na výrobu za dodržení kvalitativních a výkonnostních parametrů
- Spolupráce na vývoji produktů a komponent s ohledem na požadavky trhu
- Zodpovědnost za správné dimenzování jednotlivých komponent s ohledem na předpokládané zatížení a životnosti výrobků
- Zlepšování a zpřesňování projektové dokumentace v závislosti na zkušenostech získaných při výrobě a provozu
- Zodpovědnost za vedení agendy přímo související s výrobkem (dokumentace, atesty, certifikace…)

POŽADUJEME:
- Středoškolské vzdělání (SS/VŠ)
- Tvůrčí osobnost
- Všeobecný odborný přehled v oblasti konstrukce, spalovacích motorů, regulace
- Organizační schopnosti
- Znalost AJ nebo NJ pro komunikaci s dodavateli
- Časová flexibilita
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Přirozená inteligence, logické myšlení
- Schopnost přijmout rozhodnutí
- Odolnost proti stresu
- Řidičský průkaz skupiny B
- Nadstandardní práce na PC (specializované programy pro projekty, kalkulace, komunikace a vizualizace)

NABÍZÍME:
- Zajímavou práci v příjemném prostředí rodinné firmy, která patří ke špičkám v oboru
- Profesionální a osobní rozvoj
- Možnost kariérního růstu ve firmě

Nástup:
- dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro prestižní, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

agentura práce

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 2073095   Datum zveřejnění: 2.1.2017