Pro prestižní, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Technický a vývojový pracovník kogeneračních jednotek (30-43.000)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE: nové možnosti na trhu v jihomoravském regionu
  • Návrh technických řešení kogeneračních jednotek v souladu s firemní koncepcí a politikou
  • Koordinace spolupráce mezi konstrukčním, nákupním a výrobním týmem
  • Neustále zvyšování efektivity výroby díky vylepšování konstrukce
  • Minimalizace nákladů na výrobu za dodržení kvalitativních a výkonnostních parametrů
  • Spolupráce na vývoji produktů a komponent s ohledem na požadavky trhu
  • Zodpovědnost za správné dimenzování jednotlivých komponent s ohledem na předpokládané zatížení a životnosti výrobků
  • Zlepšování a zpřesňování projektové dokumentace v závislosti na zkušenostech získaných při výrobě a provozu
  • Zodpovědnost za vedení agendy přímo související s výrobkem (dokumentace, atesty, certifikace…)

POŽADUJEME:
  • Středoškolské vzdělání (SS/VŠ)
  • Tvůrčí osobnost
  • Všeobecný odborný přehled v oblasti konstrukce, spalovacích motorů, regulace
  • Organizační schopnosti
  • Znalost AJ nebo NJ pro komunikaci s dodavateli
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Přirozená inteligence, logické myšlení
  • Schopnost přijmout rozhodnutí
  • Odolnost proti stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Nadstandardní práce na PC (specializované programy pro projekty, kalkulace, komunikace a vizualizace)

NABÍZÍME:
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí rodinné firmy, která patří ke špičkám v oboru
  • Profesionální a osobní rozvoj
  • Možnost kariérního růstu ve firmě

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2073095   Datum zveřejnění: 1.12.2016