Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou zahraniční společnost, vhodného kandidáta/ku na pozici:

Sales engineer vakuová technika (fix 40-45.000)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE: nové možnosti na trhu v jihomoravském regionu
* rozvoj trhu s vakuovou technikou
* získávání nových zákazníků, péče o stávající
* uzavírání smluv
* jednání o smlouvě
* technická podpora zákazníků, účast na jednotlivých projektech
* podíl na vývoji aplikačních řešení pro zákazníky

POŽADUJEME:
* VŠ, SŠ vzdělání technického směru (strojírenství, vakuová technika)
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovní podmínkou
* zkušenost s prodejem technických produktů, ideálně vakuové techniky
* znalost práce s počítačem
* schopnost navázání a udržení dlouhodobých vztahů se zákazníky
* dobré komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti
* samostatnost, spolehlivost, ochota učit se nové věci
* ochota pracovat formou home office, jednou za měsíc návštěva centrály v Praze

NABÍZÍME:
* zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
* možnost kariérního rozvoje a postupu na seniorní pozici
* využití cizího jazyka a možnost cestovat
* široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Nástup:

* ihned

Místo práce: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

ID: 2073095   Datum zveřejnění: 23.3.2016