Pro našeho klienta, společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., dodavatel specializovaných sportovních staveb (atletické dráhy, fotbalové hřiště apod.), hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Přípravář/ka realizace staveb

Vaše náplň práce:
> příprava smluv o dílo a subdodavatelských smluv, harmonogramů (poptávky, vyhodnocení, výběr dodavatele)
> komunikace s TDI, investorem
> koordinace a příprava stavby, vedení agendy stavby
> příprava podkladů pro realizaci staveb, fakturaci, objednávky
> ekonomické řízení nákladů stavby
> příprava změnových listů, kontrola PD výkazů výměr

Požadujeme:
> praxe v oboru min. 2 roky
> min. ukončené vzdělání Bc. technického, nebo stavebního zaměření
> pokročilá znalost Excelu, Wordu
> znalost rozpočtových programů
> orientace v cenách stavebních prací, projektové dokumentaci
> samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
> znalost výkresové dokumentace

Nabízíme:
> práci a zázemí ve stabilní společnosti
> příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
> motivující mzdové ohodnocení
> stravné v maximální výši, mobilní telefon, firemní akce, dovolená 4 týdny, sick days a další bonusy.
> mzda 24.000 – 28.000,- Kč hrubého (po zpracování dle individuální domluvy)

Nástup: ihned

Místo práce: Plzeň - město

Ref. č.: VYSSPA6

Trenkwalder a.s.
Pražská 84/15
30100 Plzeň

Kontaktní osoba: Gabriela Fialová, DiS.
Tel.: +420 724 902 405
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2567340   Datum zveřejnění: 17.11.2016