Práce pro muže a ženy v ČB až 21.500,- (Dělník)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
25.07.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
- Manuální práce v rámci montážní linky
- Směnný provoz - ranní, odpolední a noční směny
- Nástup ihned - přijďte na pobočku Trenkwalder a.s., Kostelní 8, ČB za hotelem Clarion (bývalý Gomel).

VÁŠ PROFIL
- Vzdělání nerozhoduje, momentálně postačí i základní vzdělání
- Manuální zručnost
- Ochota a schopnost se učit
- Dobrý zdravotní stav

NAŠE NABÍDKA
- Zaplacené a zajištěné ubytování pro pracovníky, kteří mají trvalé bydliště v jiném kraji než jihočeském
- Měsíční mzda až 21.500 Kč
- Výše mzdy se odvíjí od počtu odpracovaných hodin, poměru odpoledních, nočních a víkendových směn za které jsou příplatky a také od kvality výkonu
- Fixní mzda 17.000 Kč
- Příplatky - noční směna + 22Kč / hod, odpolední směna + 8Kč / hod, práce o víkendu + 50%
- Osobní ohodnocení 610 Kč
- Bonus za docházku 2x ročně 7.500 Kč
- Třináctý a čtrnáctý plat, vždy na léto a Vánoc až do výše 60%
- Proplacené prostoje při odstávce stroje nebo nedostatku materiálu
- Stravenky
- 25 dnů dovolené za rok
- Pracovní obuv
- Bonus za doporučení svého známého 1.500 Kč
- Po úspěšném zapracování perspektiva přechodu do kmenového stavu BOSCH České Budějovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Práce pro nadnárodní společnost Robert Bosch

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

agentura práce

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kostelní 8
370 04 České Budějovice
ID: 2660852   Datum zveřejnění: 18.11.2016