Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti pronájmu skladů a výrobních hal, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Facility manager

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • podílení se na řízení projektů nemovitostního charakteru
  • správa portfolia nájemních nemovitostí
  • péče o nájemce
  • řízení a organizace
  • podílení se na realizaci nových projektů
  • v rámci správy nemovitostí a developerské činnosti komunikace s orgány státní správy, -servisními firmami, dodavateli a dalšími dotčenými stranami
  • organizování výběrových řízení
  • reporting a vedení provozní dokumentace

POŽADAVKY:
  • praxi v tvorbě a řízení projektů nemovitostního charakteru vč. výstavby a správy
  • tvůrčí schopnosti při realizaci developerských projektů
  • schopnosti a zkušenosti s řízením
  • podnikatelské myšlení
  • schopnost práce v týmu
  • řídící a organizační schopnosti
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu cestovat
  • vzdělání VŠ, příp. SŠ
  • znalost AJ vítána
  • uživatelskou znalost PC

NAŠE NABÍDKA:
  • zajímavou práci a perspektivu
  • uplatnění ve stabilním rozvíjejícím se oboru
  • možnost podílet se na rozvoji společnosti a projektech
  • zainteresovanost na výsledcích

Místo práce: Brno - město

ID: 2698800   Datum zveřejnění: 22.8.2016