Pro našeho klienta, společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., dodavatel specializovaných sportovních staveb (atletické dráhy, fotbalové hřiště apod.), hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Vedoucí rozpočtář/ka

Vaše náplň práce:
> kompletní příprava položkových rozpočtů do výběrových řízení
> příprava podkladů pro realizaci staveb, fakturaci, objednávky (vícepráce a další.)
> zpracování změnových listů
> příprava smluv o dílo, harmonogramů
> administrativní vedení realizace staveb
> porovnávání a cenové analýzy navrhovaných stavebních materiálů a práce v kalkulačním programu
> komunikace se stavbyvedoucími

Požadujeme:
> vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření (pozemní stavby, atp.) podmínkou
> pokročilá znalost Excelu, Wordu
> pokročilá znalost rozpočtového programu KROS plus
> řidičské oprávnění sk. B
> znalost výkresové dokumentace
> praxe v oboru min. 5 let

Nabízíme:
> práci a zázemí ve stabilní společnosti
> příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
> motivující mzdové ohodnocení
> stravné v maximální výši, mobilní telefon
> služební automobil k osobnímu užívání
> nástupní hrubá mzda 30.000 – 40.000,- Kč (po zpracování dle individuální domluvy)

Nástup: ihned

Místo práce: Plzeň - město

Ref. č.: TRKCZ#15846

Trenkwalder a.s.
Pražská 84/15
30100 Plzeň

Kontaktní osoba: Gabriela Fialová, DiS.
Tel.: +420 724 902 405
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2704694   Datum zveřejnění: 25.8.2016