Pro našeho klienta, společnost JUB a.s., výrobce barev a omítek, hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Vedoucí skladu

Vaše náplň práce:
> odpovědnost za proces příjmu, skladování, tónování a expedice zboží
> odpovědnost za bezpečnost a ochranu zdraví při práci, dodržování právních a vnitřních předpisů a ochranu majetku zaměstnavatele na svěřeném pracovišti
> organizace, vedení a kontrola týmu skladníků
> komunikace s útvarem prodeje a dopravy
> zaškolování nových zaměstnanců
> vykládka, rozbalování a kontrola přijímaného zboží
> naskladňování a vyskladňování zboží
> tónování barev a omítek na míchacím zařízení
> občasný rozvoz zboží včetně vykládky u odběratelů a inkasa
> příprava a provádění inventur skladových zásob zboží
> provádění úklidu skladu a venkovních ploch
> provádění údržby VZV a vybavení skladu
Požadujeme:
> SOU/SŠ vzdělání
> organizační a řídící schopnosti
> praxe na obdobné pozici výhodou
> dobrá fyzická kondice – manipulace s břemeny
> schopnost pracovat pod stresem
> řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
> řidičský průkaz na VZV výhodou
> uživatelská práce na PC – MS Office, SAP výhodou
> znalost stavebních materiálů výhodou
> pracovitost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
> čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
> odpovídající finanční hodnocení (nástupní HM 25000,- Kč, po zapracování HM 28000,- Kč)
> pravidelná pracovní doba PO až PÁ: 8-12 hod., 13-17 hod.
> stravenky 90,- Kč
> příspěvek 200,- Kč/měsíčně na penzijní připojištění
> příspěvek 500,- Kč/měsíčně na životní kapitálové pojištění
> 5 týdnů dovolené
> zaměstnanecké slevy na celý sortiment
> firemní doprava od/do stanice metra Opatov
> nejprve smlouva na dobu určitou, poté smlouva na dobu neurčitou

Nástup: dohodou, nejpozději 1. 1. 2017

Místo práce: Nupaky u Prahy

Místo práce: Praha - východ

Ref. č.: TRKCZ#16095

ID: 2742379   Datum zveřejnění: 29.9.2016