Servisní technik výtahů (opravář výtahů)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše náplň práce:
> komplexní servisní činnost osobních i nákladních výtahů

Požadujeme:
> SOU v oboru elektro
> řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič podmínkou
> spolehlivost, svědomitost
> dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
> zázemí české stabilní společnosti
> pracovní smlouva na dobu neurčitou
> odpovídající finanční ohodnocení
> stravenky

Nástup: ihned
Místo práce: Česká Lípa a okolí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, společnost VÝTAHY VANĚRKA s. r. o., hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2763010  Datum zveřejnění: 7.3.2018