Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost Hisense Czech s.r.o., hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Finanční účetní

Vaše náplň práce:
>účast na vedení finančního / nákladového účetnictví
>účast na zpracování měsíčních a ročních účetních uzávěrek
>příprava podkladů pro reporting pro mateřskou společnost
>spolupráce s auditory a daňovými poradci
>správa pohledávek, bankovních operací, pokladny
>správa majetku společnosti
>skladové hospodářství
>příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání – DPPO, DPH a kontrolní hlášení
>příprava reportů pro statistický úřad

Požadujeme:
>min. SŠ ekonomického směru
>velmi dobré praktické zkušenosti a znalosti v oblasti účetnictví
>min. 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
>znalost účetnictví, orientace v daních apod.
>základní znalost anglického jazyka
>znalost systému SAP výhodou
>organizační schopnosti, samostatnost, sebejistota, vysoké pracovní nasazení, logické uvažování
>uživatelská znalost práce na PC – Excel
>ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:
>práce ve stabilní mezinárodní společnosti
>práce v příjemném uzavřeném kolektivu účetních
>po zapracování možnost kariérního růstu
>finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
>vzdělávací a jazykové kurzy, školení

Nástup:
dohodou

Místo práce: Plzeň - město

Ref. č.: TRKCZ#16643

Trenkwalder a.s.
Pražská 84/15
30100 Plzeň

Kontaktní osoba: Gabriela Fialová, DiS.
Tel.: +420 724 902 405
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2766752   Datum zveřejnění: 1.12.2016