Pro našeho klienta, významnou společnost, působící v oblasti elektrotechniky, hledáme vhodného uchazeče na pozici Technolog

Technolog povrchové montáže

NÁPLŇ PRÁCE
  • Technický a procesní dohled
  • koordinace úkolů s mistrem výroby
  • spolupráce na vývoji nových produktů
  • zavádění změn dle nových dokumentací
  • kontrola dokumentace, vytváření kusovníků a vzorkovníků produktů
  • aktualizace výkresů ve výrobě a další…

PROFIL KANDIDÁTA
  • SOU elektrotechnického směru s maturitou výhodou (slaboproud)
  • mechanická zručnost
  • znalost práce na PC, MS Office
  • samostatnost
  • znalost AJ alespoň na úrovni A2 - B1

NABÍZÍME
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • kreativní a zajímavá práce
  • moderní prostředí elektrovýroby
  • zkušenosti v oboru SMT nejsou podmínkou
  • tým pod vedením mladého manažera, který byl dříve sám technologem a je ochoten a - připraven kdykoliv a s čímkoliv pomoci

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Suchdol nad Lužnicí

Pro více informací prosím volejte: +420 730 190 508

Místo práce: Jihočeský kraj

ID: 2769022   Datum zveřejnění: 17.10.2016