Strojní údržbář - zámečník

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
- preventivní kontrola strojů a zařízení výrobních linek dle návodu výrobce
- práce s technickou dokumentací
- zámečnické práce (svařování, výroba a údržba přípravků)
- podpora pro technické oddělení a výrobu
- týmová spolupráce, komunikace mezi jednotlivými složkami výroby a údržby

Profil kandidáta
- SOU v technickém oboru (zámečník, strojní mechanik)
- předchozí praxe na pozici strojní zámečník - údržbář
- svářečský průkaz CO2 / Autogen
- orientace v technické dokumentaci
- smysl pro týmovou práci a komunikativnost
- manuální zručnost a technické myšlení, samostatnost, pečlivost
- dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

Naše nabídka
- odpovídající platové ohodnocení
- čisté a tiché pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- práce ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
- práce na 2 směn (5:30-13:45 / 13:45-22:00)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Suchdol nad Lužnicí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti elektroniky, hledáme vhodného uchazeče na pozici Strojní údržbář - zámečník

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

agentura práce

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kostelní 8
370 04 České Budějovice
ID: 2769166   Datum zveřejnění: 17.10.2016