Technický trainee (1 roční zaškolení v Belgii)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Vyškov, Belgie
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- Náš klient hledá vhodné uchazeče na trainee program u mateřské společnosti v Belgii
- Cílem tohoto programu je získat zkušenosti a dovednosti přímo "u zdroje", aby pak mohly být aktivně uplatněny ve výrobním závodě ve Vyškově/ČR.
- Hlavní zaměření: nové technologie a poznatky v oblasti dřevěných podlah
POŽADAVKY:
- Vysokoškolské vzdělání v technickém nebo dřevařském oboru
- Aktivní znalost angličtiny a češtiny pro denní komunikaci
- Ochota pobývat po dobu 1 roku v zahraničí
- Chuť učit se novým věcem v oblasti výzkumu a vývoje nových produktů (dřevěné podlahy), jejich konstrukce a povrchových úprav
- Přirozený zájem a vztah k výrobě
- Ochotu uplatnit získané dovednosti po návratu v "domovské" firmě v ČR

NABÍZÍME:
- Zajištění ubytování a dopravy pro účastníky programu, dopravu do kanceláře, vzdělávací program.
- V průběhu pobytu bude umožněna cesta domů a vzdělávací program.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Pro mateřskou společnost (Belgie) našeho významného klienta hledáme absolventa VŠ se zaměřením na techniku nebo dřevařský průmysl do trainee programu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

agentura práce

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno
ID: 2769778   Datum zveřejnění: 17.10.2016