Pro mateřskou společnost (Belgie) našeho významného klienta hledáme absolventa VŠ se zaměřením na techniku nebo dřevařský průmysl do trainee programu.

Technický trainee (1 roční zaškolení v Belgii)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Náš klient hledá vhodné uchazeče na trainee program u mateřské společnosti v Belgii
  • Cílem tohoto programu je získat zkušenosti a dovednosti přímo "u zdroje", aby pak mohly být aktivně uplatněny ve výrobním závodě ve Vyškově/ČR.
  • Hlavní zaměření: nové technologie a poznatky v oblasti dřevěných podlah
POŽADAVKY:
  • Vysokoškolské vzdělání v technickém nebo dřevařském oboru
  • Aktivní znalost angličtiny a češtiny pro denní komunikaci
  • Ochota pobývat po dobu 1 roku v zahraničí
  • Chuť učit se novým věcem v oblasti výzkumu a vývoje nových produktů (dřevěné podlahy), jejich konstrukce a povrchových úprav
  • Přirozený zájem a vztah k výrobě
  • Ochotu uplatnit získané dovednosti po návratu v "domovské" firmě v ČR

NABÍZÍME:
  • Zajištění ubytování a dopravy pro účastníky programu, dopravu do kanceláře, vzdělávací program.
  • V průběhu pobytu bude umožněna cesta domů a vzdělávací program.

Místo práce: Vyškov, Belgie

ID: 2769778   Datum zveřejnění: 17.10.2016