Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost Hisense Czech s.r.o., hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Vedoucí výroby

Vaše náplň práce:
> celková zodpovědnost za zajištění výrobních procesů, dodávek
> odpovědnost za plnění cílů pro svěřený úsek
> plánování lidských zdrojů
> koordinace při řešení problémů, reklamací
> spolupráce při sestavování výrobního plánu
> vytváření podmínek ke zlepšování linek, procesů

Požadujeme:
> min. SŠ technického směru nejlépe elektrotechnického
> znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
> min. 2 roky praxe na obdobné pozici
> zkušenosti s vedením lidí ve výrobní společnosti
> zkušenosti s projektovým řízením
> přirozená schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců
> velmi dobré komunikativní dovednosti
> uživatelská znalost práce na PC, znalost SAP výhodou

Nabízíme:
> práce ve stabilní mezinárodní společnosti
> finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
> firemní benefity (zaměstnanecké slevy na firemní produkty – televize)
> vzdělávací a jazykové kurzy, školení

Jiné sdělení:
Nástup:
dohodou, nejlépe ihned

Místo práce: Plzeň - město

Ref. č.: TRKCZ#13171

ID: 2771352   Datum zveřejnění: 18.10.2016