Kosmetická značka

Brow expert / konzultant prodeje

Pro našeho významného klienta sháníme pracovníka na pozici Brow expert / konzultant prodeje.

Náplň práce:
  • líčení a úprava obličejové části
  • komunikace se zákazníky (poradenství)
  • nabízení a prodej výrobků kosmetické firmy

Nabízíme:
  • místo výkonu práce – Sephora Praha – Chodov, Quadrio (Národní třída),
  • pracovní doba od úterý do soboty od 11:00 do 19:00
  • zaměstnání v mezinárodní pracovní agentuře
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:
  • nástup co nejdříve
  • příjemné vystupování
  • ukončené studium nebo praxe v oboru výhodou
  • energické a reprezentativní vystupování
  • ochotu a dynamičnost
  • obchodního ducha
  • týmový hráč s dobrým smyslem pro detail
  • výborné komunikační schopnosti
  • osobu, která je schopná pracovat pod tlakem a stresem a je pružná ke změnám
  • znalost angličtiny nebo polštiny výhodou

Dobré platové ohodnocení plus prémie.

V případě Vašeho zájmu zasílejte Váš životopis nezapomeňte uvést i níže uvedený souhlas:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů personální společnosti Trenkwalder a.s. dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Místo práce: Hlavní město Praha

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2016 (zbývá ještě 23 dnů)

Trenkwalder a.s.
Velflíkova 4
16075 Praha 6 - Dejvice

Kontaktní osoba: Michaela Císařová
Tel.: +420 777 188 201
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2812443   Datum zveřejnění: 15.11.2016