Významný zákazník z oblasti potravinářského a sýrárenského průmyslu v Želetavě.

Dělníci v sýrárně

Pro našeho významného zákazníka z oblasti potravinářského průmyslu hledáme šikovné uchazeče na pozici dělníků ve výrobě.

Náplň práce:
  • Balení výrobků do obalových materiálů

Požadujeme:
  • Zdravotní průkaz
  • Ochotu pracovat v nepřetržitým provozu (12 hodin práce, krátký a dlouhý týden).Výhoda: pracuje se jen cca 15 dní v měsíci.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Manuální zručnost
  • Vytrvalost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
  • Práci na HPP
  • Mzdu 13.000 až 15.0000,- Kč/ měsíc
  • Příplatky: přesčasy 25%, přesčas v noci 50%, noční 10%
  • Příplatek za nepřetržitý provoz 1800Kč měsíčně
  • 2 stravenky za směnu v hodnotě 60Kč
  • Naturální požitky za 415,- Kč/měsíc
  • Dovolenou 25 dní
  • Práci vhodnou pro ženy i muže

Práce na dobu určitou s možnosti prodloužení
Místo výkonu práce: Želetava

V případě zájmu zasílejte životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře.

Místo práce: Želetava, Kraj Vysočina

Trenkwalder a.s.
J.Babáka 11
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Tereza Mačalíková
Tel.: +420 542 216 748
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2819309   Datum zveřejnění: 6.12.2016