Pro našeho významného zákazníka v oblasti energetiky a automatizace hledáme uchazeče na pozici Zkušební technik.

Zkušební technik - až 30.700Kč/měsíčně

Náplň práce:
  • kontrola komponentů zapouzdřených rozvoden
  • provádění mezioperační a výstupní kontroly komponentů vysokonapěťových rozvoden
  • používání měřících přístrojů k odhalení případných chyb
  • spolupráce se zkušebními technicky a pracovníky mezioperační kontroly a montáže

Požadujeme:
  • min. ukončené SS výučním listem v elektro oboru
  • splnění Vyhlášky 50/78, §6 (nad 1000V) nebo alespoň praxi v oblasti nad 1000V
  • zodpovědný přístup k práci
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • fyzická zdatnost
  • schopnost práce v týmu

Nabízíme:
  • mzdu až 30.700Kč/měsíc
  • práci na HPP na ½ roku
  • příplatky za noční, odpolední, víkendy, svátek, přesčas
  • rizikový příplatek
  • pět týdnů dovolené
  • prémie 15% (po zkušební době)
  • stravenky

Nástup ihned
Místo výkonu práce: Brno - Slatina (Tuřanka)

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře.

Místo práce: Brno - Slatina (Tuřanka), Brno - město, Brno - venkov

ID: 2819404   Datum zveřejnění: 21.11.2016