Pro našeho významného zákazníka z oblasti tiskařského průmyslu hledáme šikovné uchazeče na pozici Tiskař/ka.

Tiskař/ka

Náplň práce:
  • obsluha flexotiskového/dokončovacícho/digitálního tiskového stroje
  • výroba grafických samolepicích etiket pro koncového zákazníka
  • dohled nad kvalitou a rychlostí zpracované zakázky

Požadujeme:
  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • znalost Excel a Word
  • polygrafické vzdělání výhodou nebo praxe na podobné pozici výhodou
  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze

Nabízíme:
  • Mzda 113,-/hod
  • Práci na HPP
  • možnost výdělku až 30 000,-Kč
  • příjemné pracovní prostředí, nejnovější technologie
  • vysokou úroveň zaškolení
  • motivační mzdové ohodnocení na základě kvalitně odvedené práce
  • vzdělávání, kurzy a školení
  • odměny, bonusy
  • firemní dopravu

Nástup: IHNED
Možnost práce přímo u firmy
Místo výkonu práce: Kuřim

V případě zájmu zasílejte životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře.

Místo práce: Kuřim, Brno - město, Brno - venkov

Trenkwalder a.s.
J.Babáka 11
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Tereza Mačalíková
Tel.: +420 542 216 748
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2819433   Datum zveřejnění: 6.12.2016