Automobilová průmysl

Internship pro významnou firmu (Administrativní pracovník)

Pro našeho významného zákazníka který se pohybuje v odvětví automobilového průmyslu hledáme stážistu.

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vhodné i pro studenta v posledním ročníku studií nebo čerstvého absolventa, který může pracovat na full time a získat praxi a zkušenosti.
  • Praxe v administrativě výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem podmínkou, znalost NJ výhodou
  • Flexibilita, schopnost týmové práce, organizační schopnosti, pečlivost, ochota učit se novým věcem
  • ŘP sk. B

náplň práce:

o General support of companies department
o Support of 360º Electric
  • Key responsibilities:
o Reporting
o Ordering
o Test drive tool maintenance
  • Key Tasks
o Keeping reporting up to date
o Preparing presentations, reports
o Support of events organization
o Daily monitoring of the ordering process (vehicle transportation, invoicing, documentation checking)
o Communication with homologation agency, releasing vehicle registration documents
o Maintaining test drive tool
o Handing over the cars for test drives
o Organizing vehicle washing and preparation
o Communication with dealer organization, RHQ in Salzburg, HQ in Munich and business partners
o Support of workshops organization and the meetings
o Data processing
o Researches via publicaly available sources
o Maintaining product catalogues stock

Nabízíme:
• plný úvazek, omezeno na 1,5 roku s možností přestoupení do firmy
• 25 dní dovolena, 15 SD, stravenky, výuka jazyku 60min/týdně AJ nebo NJ/ po zkušební lhůtě
• platové podmínky fixní: 27.000Kc
Nástup: 1.1.2017

Prosím zasílejte svoje životopisy.

Místo práce: Hlavní město Praha

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2016 (zbývá ještě 23 dnů)

Trenkwalder a.s.
Velflíkova 4
16075 Praha 6 - Dejvice

Kontaktní osoba: Michaela Císařová
Tel.: +420 777 188 201
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2821681   Datum zveřejnění: 22.11.2016