Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné uchazeče/ky.

Technický oblastní ředitel (70.000 - 100.000 Kč)

Vaše náplň práce
>řízení všech procesů v rámci fungování pobočky v Jihočeském kraji
>zajištění smluvních podmínek
>řízení cca 20 podřízených
>zodpovědnost za realizaci projektů oblasti podle smluv o dílo po stránce věcné, odborné a ekonomické

Požadujeme:
>praxe na obdobné pozici podmínkou
>praxe v oboru min. 10 let
>autorizace v oboru pozemní stavby
>velmi dobré komunikační schopnosti, dobrá znalost práce na PC
>ŘP sk. B
>samostatnost, flexibilita a rozhodnost

Nabízíme:
>zajímavá a perspektivné práce ve stavební společnosti
>motivující finanční ohodnocení
>profesní a osobní růst, možnost vzdělávání
>služební vůz k soukromým účelům, notebook, mobil
>velkou míru samostatnosti při realizaci stavebních zakázek

Místo práce: České Budějovice

Ref. č.: TRKCZ#16560

Trenkwalder a.s.
Pražská 84/15
30100 Plzeň

Kontaktní osoba: Gabriela Fialová, DiS.
Tel.: +420 724 902 405
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2825956   Datum zveřejnění: 24.11.2016