Hledáme vhodné kandidáty/ky do dynamické a perspektivní výrobní firmy se zahraničním vlastníkem, která exportuje do Evropy, Jižní Ameriky, Asie a USA

Konstruktér

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • tvorba výkresové dokumentace k výrobě
  • počítačové simulace
  • vývoj nových výrobků a jejich testování
  • aplikace nových výrobků do výroby
  • komunikace se zahraničními zákazníky

POŽADUJEME:
  • VŠ/SŠ technického směru (strojařský nebo gumárenský obor)
  • znalost 2D kreslících programů (AutoCad, ProgeCad a jiné)
  • čtení a znalost kreslení technických výkresů
  • anglický jazyk slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • uživatelská znalost WORD, EXCEL, OUTLOOK
  • samostatnost při plnění dílčích úkolů, zodpovědnost, pracovitost a schopnost pracovat v týmu.
  • trpělivost a odolnost vůči stresu
  • komunikativní dovednosti
  • práce vhodná pro absolventy

NABÍZÍME:
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Spolupráce s celosvětově známými výrobci pneumatik po celém světě
  • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • Možnost dalšího růstu
  • Závodní stravování
  • Jazykové vzdělávání zdarma
  • Práci na HPP
  • Příspěvek na důchodové nebo životní pojištění
  • Nástup možný IHNED

Místo práce:
Hulín

Místo práce: Kroměříž

ID: 2831348   Datum zveřejnění: 29.11.2016