Pro našeho významného zákazníka v oblasti strojírenství - společnost Metaldyne Oslavany, spol. s r.o, hledáme uchazeče či uchazečky na pozici Technika 3D měření.

Technik 3D měření - výdělek až 31.000Kč

Náplň práce:
  • měření a po zaučení tvorba programů na 3D – měřícím stroji (CMM) dle výkresové dokumentace a požadavků
  • provádění měření a programování na dalších měřících zařízeních – např. optické měřidlo Schneider, konturograf
  • vyhodnocování výsledků měření a zpracovávání měřících protokolů
  • odpovědnost za správnost a archivaci
  • spoluprace na vzorkování dílů pro zákazníka
  • reporting na základě požadavků managera kvality
  • spolupráce při provádění interních auditů

Požadujeme:
  • ukončené středoškolské vzdělání strojírenského zaměření nebo výuční list se zaměřením na CNC (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY bez praxe)
  • znalost měření a programování na 3D (CMM)
  • dobrá znalost výkresové dokumentace
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost systému řízení jakosti dle 9001 a ISO/TS 16949 výhodou
  • orientace v základních nástrojích pro automotive výhodou
  • základní znalost AJ a NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B a dobrý zdravotní stav
  • bydliště nejlépe do 20km od Oslavan

Nabízíme:
  • práci na HPP ve stabilní prestižní zahraniční společnosti s délkou na 1 rok na dobu určitou, s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost kariérního růstu
  • mzdu od 25.000 do 31.000,- Kč/měsíc dle osobních odborných zkušeností
  • práci v nepřetržitém provoze ( krátký a dlouhý týden, ranní a noční po 11,5hod)
  • zaučení
  • 13. plat
  • motivující mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • příplatky za noční, odpolední, víkendy, svátek, přesčas
  • stravování na pracovišti, elektronické stravenky s příspěvkem od zaměstnavatele, podpora zdraví (ovocné dny)
  • možnost rozšiřování si kvalifikace (např. možnost získání oprávnění na elektrický vozík či zdvihací zařízení)
  • společenské a sportovní akce pro zaměstnance
  • možnost získat volné vstupenky na zápasy Komety
  • možnost zaměstnaneckého programu u Vodafone – výhodné tarify

Nástup: Leden 2017
Místo výkonu práce: Oslavany

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře.

Místo práce: Oslavany, Jihomoravský kraj

Trenkwalder a.s.
J.Babáka 11
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Tereza Mačalíková
Tel.: +420 542 216 748
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2831532   Datum zveřejnění: 29.11.2016