Pro našeho významného zákazníka v oblasti strojírenství - společnost Metaldyne Oslavany, spol. s r.o , hledáme uchazeče či uchazečky na pozici Obsluhy CNC soustruhů.

Obsluha CNC soustruhů, od 24.000Kč/měsíc

Náplň práce:
  • obsluha seřízených NC a CNC strojů
  • dolaďování korekcí na stroji
  • výměna nástrojů při jejich otupení
  • měření a zápis naměřených hodnot
  • spolupráce při evidenci skladu
  • spolupráce s programátorem na zhotovování programů a jejich vyzkoušení na CNC strojích a kontrola výsledného stavu (programové jazyky: Mazatrol, ISO COD, Okuma, Sinumerik, Indramat, Fanuc)

Požadujeme:
  • ukončené středoškolské vzdělání strojírenského zaměření nebo výuční list se zaměřením na CNC (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY bez praxe)
  • znalost měření a výkresové dokumentace
  • základní znalost programování výhodou, NE podmínkou
  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:
  • práci na HPP ve stabilní prestižní zahraniční společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • mzdu od 24.000,- Kč/měsíc
  • práci v nepřetržitém provoze ( krátký a dlouhý týden, ranní a noční po 11,5hod)
  • zaučení
  • příplatky za noční, odpolední, víkendy, svátek, přesčas
  • příspěvek na stravování
  • vital program a kantýna na pracovišti – dotovaná strava i nápoje; bagetomat; kávomat
  • možnost rozšiřování si kvalifikace (např. možnost získání oprávnění na elektrický vozík či zdvihací zařízení)
  • společenské a sportovní akce
  • možnost získat volné vstupenky na zápasy Komety
  • možnost zaměstnaneckého programu u Vodafone – výhodné tarify

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Zbýšov u Brna

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního

Místo práce: Adamov, Jihomoravský kraj

Trenkwalder a.s.
J.Babáka 11
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Tereza Mačalíková
Tel.: +420 542 216 748
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2831546   Datum zveřejnění: 6.12.2016