Obsluha CNC soustruhů, od 24.000Kč/měsíc

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Adamov, Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
17.01.2017
Nabízený plat (hrubého)
27000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- obsluha seřízených NC a CNC strojů
- dolaďování korekcí na stroji
- výměna nástrojů při jejich otupení
- měření a zápis naměřených hodnot
- spolupráce při evidenci skladu
- spolupráce s programátorem na zhotovování programů a jejich vyzkoušení na CNC strojích a kontrola výsledného stavu (programové jazyky: Mazatrol, ISO COD, Okuma, Sinumerik, Indramat, Fanuc)

Nabízíme:
- práci na HPP ve stabilní prestižní zahraniční společnosti
- možnost kariérního růstu
- mzdu od 24.000,- Kč/měsíc
- práci v nepřetržitém provoze ( krátký a dlouhý týden, ranní a noční po 11,5hod)
- zaučení
- příplatky za noční, odpolední, víkendy, svátek, přesčas
- příspěvek na stravování
- vital program a kantýna na pracovišti – dotovaná strava i nápoje; bagetomat; kávomat
- možnost rozšiřování si kvalifikace (např. možnost získání oprávnění na elektrický vozík či zdvihací zařízení)
- společenské a sportovní akce
- možnost získat volné vstupenky na zápasy Komety
- možnost zaměstnaneckého programu u Vodafone – výhodné tarify

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Zbýšov u Brna

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaučení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného zákazníka v oblasti strojírenství - společnost Metaldyne Oslavany, spol. s r.o , hledáme uchazeče či uchazečky na pozici Obsluhy CNC soustruhů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání strojírenského zaměření nebo výuční list se zaměřením na CNC (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY bez praxe)
- znalost měření a výkresové dokumentace
- základní znalost programování výhodou, NE podmínkou
- pečlivost a spolehlivost
ID: 2831546   Datum zveřejnění: 17.1.2017