Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Vedoucí údržby

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Vedení a koordinace práce skupiny pracovníků údržby
  • Zodpovědnost za zajištění oprav a kontrol strojů
  • Týmová spolupráce při procesech zlepšování a optimalizace
  • Komunikace s externími dodavateli a servisními firmami
  • Objednávání náhradních dílů
  • Pravidelný reporting

POŽADUJEME:
  • Minimální praxe 2 roky v oblasti údržby
  • Zkušenost s vedením malého týmu zaměstnanců
  • Schopnost samostatného vedení dílčích projektů
  • Orientace a znalost čtení technické dokumentace
  • Vyhláška 50 §4 podmínkou, §6 a §8 výhodou
  • Zkušenost s TPM výhodou
  • Dobrá znalost a aktivní využívání MS office (Excel, Word, Outlook),
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:
  • Zajímavou a motivující práci
  • Práci v čistém a příjemném prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční a čtvrtletní docházkový bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Dopravu v rámci Brna zdarma
  • Firemní akce

Nástup:
  • Dle dohody

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 2980070   Datum zveřejnění: 19.3.2017