Pro našeho klienta, významnou a stabilní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku

Projektový manažer (30-60.000 Kč dle zkušeností)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • plánování projektů a zodpovědnost za jejich realizaci (automotive – Škoda, Jaguar, Opel…)
  • spolupráce napříč společností
  • řízení změn v sériových projektech
  • sledování nákladů na náběh a změny
  • komunikace se zákazníkem, příprava zákaznických návštěv
  • reporting vedení společnosti
  • denní komunikace v anglickém nebo německém jazyce

POŽADUJEME:
  • vzdělání SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
  • praxe min 2 roky velkou výhodou
  • znalost AJ nebo NJ úroveň B2 (znalost NJ výhodou)
  • znalost projektového řízení
  • znalost ISO 16949
  • alespoň základní orientace v oblasti vstřikování plastů výhodou
  • rámcová znalost statistických metod kontroly (směrodatná odchylka, normální rozdělení…)
  • velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office, informační systém atd.), organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, flexibilita ŘP sk. B

NABÍZÍME:
  • odpovídající finanční ohodnocení (od 30.000 pro absolventa, po 60.000 pro zkušeného uchazeče)
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • mobilní telefon
  • zaměstnanecké benefity

Nástup:
  • Dle dohody

Místo práce:
Bzenec

Místo práce: Hodonín

ID: 2980070   Datum zveřejnění: 4.5.2017