Údržbář

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Plzeň - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
120-150,- Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše náplň práce:

> údržba a opravy technického vybavení provozního areálu
> údržba a opravy zpevněných ploch
> údržba a opravy nezpevněných ploch - zeleně (sekání trávy, výsadba zeleně - možné ve spolupráci s dodavateli, úklidové práce)
> úklidové práce
> drobné opravy a pomocné práce v rámci služeb společnosti

Požadujeme:
> zkušenost s opravami všeho druhu, malbou atd.
> řidičské oprávnění skupiny B
> platná vyhláška č. 50/1978 Sb.
> minimálně vyučení v jakémkoliv technickém oboru
> zkušenosti – praxe s údržbou areálu
> znalost technologických zařízení souvisejících s provozem budov výhodou
> čistý trestní rejstřík
> časovou flexibilitu
> technickou zdatnost
> samostatnost při plnění zadaných úkolů, důslednost a odpovědnost

Nabízíme:

> odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
> práce na DPP nebo zkrácený pracovní poměr
> stravenky
> HM 120,- - 150,- Kč/h (dle schopností)

Nástup: ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., působící ve sféře výstavby sportovních hřišť a pokládce umělých sportovních povrchů (umělá tráva, polyuretan, tartan, antuka ad.), hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3112918  Datum zveřejnění: 26.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120-150,- Kč/h