Pro renomovanou zahraniční výrobní společnost (dodavatel řídích systémů), hledáme vhodného kandidáta/ku

Aplikační inženýr

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • návrh konceptu řídicího systému pro aplikace s pohony
  • vývoj PLC aplikací a uvedení do provozu celého řídicího systému včetně parametrizace pohonů.
  • technická podpora obchodním zástupcům společnosti
  • cestování k zákazníkům, cca 2 dny v týdnu

POŽADUJEME:
  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru (automatizace, elektrické pohony) nebo oboru informačních technologií
  • znalost programování PLC, řídicích systémů dle standardu IEC 61131-3
  • zkušenost s vývojem aplikací (dimenzování, parametrizace pohonů, vytváření aplikačního SW) a zkušenosti se zpracováním projektové dokumentace
  • komunikativní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:
  • perspektivní práci ve stabilní a profesionální mezinárodní společnosti
  • služební automobil k osobnímu užívání
  • motivační plat
  • profesionální vývoj
  • roční bonus
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook a telefon k osobnímu užívání

Nástup:
  • po dohodě či ihned

Místo práce: Brno - město

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3115719   Datum zveřejnění: 28.7.2017