Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost Hisense Czech s.r.o., Plzeň – Borská pole, který patří mezi největší světové výrobce LED TV, hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

Hlavní účetní

Vaše náplň práce:
> vedení týmu 2-3 účetních
> účtování přijatých a vydaných faktur, zahraničních faktur
> účtování bank, pokladen, zápočtů a následná přefakturace
> účtování cestovních náhrad
> daňová přiznání, DPH
> příprava platebních příkazů
> příprava podkladů pro DPPO
> administrativa spojená s fakturami

Požadujeme:
> praxe min. 4 roky s kompletním vedením účetnictví podmínkou
> znalost daňové problematiky a orientace v účetních a daňových zákonech
> komunikativní znalost AJ podmínkou
> pečlivost, samostatnost a analytická činnost
> dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
> práce ve stabilní mezinárodní společnosti
> finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
> firemní benefity (zaměstnanecké slevy na firemní produkty – televize)
> vzdělávací a jazykové kurzy, školení

Nástup: ihned

Místo práce: Plzeň - město

Ref. č.: TRKCZ#18666

Trenkwalder a.s.
Pražská 84/15
30100 Plzeň

Kontaktní osoba: Gabriela Fialová, DiS.
Tel.: +420 724 902 405
E-mail: poslat životopis
ID: 3146567   Datum zveřejnění: 31.7.2017