Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

TREVOS, a.s. (MPSV)

Místo práce
34, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-10
Mzdové podmínky (brutto)
15500 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:TREVOS, a.s., IČ 25922530
Pracoviště:TREVOS, a.s. - Mašov, Mašov 34, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-10
Mzdové rozpětí:od 15500 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce
- Montáž a kompletace svítidel

Požadujeme
- Vyučení
- Manuální zručnost
- Ochotu učit se novým věcem
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme
- Motivující finanční ohodnocení založené na výsledcích
- Zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti
- Moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií
- Příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
- Firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance
- Bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování
- Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 11754490750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou