Operátor/operátorka skladu

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Místo práce
Logistická, Úherce u Nýřan, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro stabilní mezinárodní společnost vyrábějící sedačky pro automobilový průmysl v Úhercích u Nýřan hledáme spolehlivé a zručné zaměstnance-skladníky.
Ochota pracovat na 2 směny (R,O)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příplatky za víkendové směny, noční směny a práci přesčas
Stabilní a dlouhodobé zaměstnání s možností přestupu do kmene společnosti již po 3 měsících
Možnost finančního a profesního růstu
Zdarma firemní autobusová doprava z Plzně/Horšovského Týna (se zastávkami po cestě)
Příspěvek na stravenky/Příspěvek na závodní stravování (60,-Kč/den)
Možnost zajištění ubytování v blízkosti závodu/v Plzni (dle volných kapacit)

Informace o náboru

Výběrové řízení probíhá každé úterý a čtvrtek v 10:00 v KD Peklo (Pobřežní 10 - za Novým divadlem). Zájemce si vyzvedneme v uvedený čas před vchodem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní mezinárodní společnost vyrábějící autosedačky pro BMW.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilitu a schopnost učit se nové věci
Pro Příjem+Expedici - praxe řízení VZV alespoň 1 rok na obdobné pozici
Pro pickery - praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici
Výborný zdravotní stav, žádné omezení na práci v noci
Čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1773221  Datum zveřejnění: 14.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 25000 Kč/měsíc