Montážník - elektrikář

TRIDO, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Brankách 2290, 678 01 Blansko, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-08
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební montéři (71194)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRIDO, s.r.o., IČ 65278151, http://www.trido.cz
Pracoviště:Na Brankách č.p. 2290/3, 678 01 Blansko 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-01-08
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme - montér elektrikář:
• vzdělání min. střední odborné (vyučen)
• vyhláška č.50/1978 SB § 6
• manuální zručnost a pečlivost
• zodpovědnost za odvedenou práci
• ŘP skupiny B
Nabízíme:
• odměny odpovídající pracovním výsledkům
• moderní výrobní prostory
• práci v mladém kolektivu, stabilní a prosperující firmě
• jednosměnný provoz
• po zapracování smlouva na dobu neurčitou
Životopisy zasílejte na: [email protected]

Poslední změna:2015-01-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 8153700788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B