Obchodný Reprezentant CZ

TRIGON Consulting s.r.o.

Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Vysočina, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj
Termín nástupu
ASAP | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé fin. ohodnotenie | fix + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Obchodného reprezentanta pre Českú Republiku. Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť s 12 ročnou históriou v oblasti veľkoobchodu s výpočtovou technikou (PC, notebooky, monitory, tlačiarne a príslušenstvo), ktorá chce expandovať na český trh.

Jedná sa o trvalý pracovný pomer formou HOME OFFICE.

Aké výzvy Vás čakajú?
• Vytvoriť sieť odberateľov v ČR, v určitej časti ČR (predajne a obchodné siete s výpočtovou technikou)
• Osloviť a získať zákazníka pre naše produkty
• Dohodnúť začlenenie produktov do predaja
• Dojednať obchodné, záručné a logistické podmienky
• Návrh cenovej politiky pre český trh

Produkty nášho klienta sú svetovo uznávaných značiek (HP, Lenovo, Asus, Epson, …), pre zákazníkov zaujímavé svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Jedná sa o novú aj repasovanú výpočtovú techniku. Aktívny predaj je založený na jedinečných ponukách s bezkonkurenčnou cenou.

Bežné úlohy:
• Získavanie nových zákazníkov
• Tvorba databázy zákazníkov
• Aktívny predaj cez telefón aj osobne u zákazníka
• Tvorba cenových ponúk podľa situácie na trhu
• Posielanie akciových ponúk
• Uzatváranie objednávok
• Monitoring, porovnávanie cien, cenotvorba

Človek, ktorého hľadáme:
• Má za sebou skúsenosti s predajom výpočtovej techniky alebo obsluhoval maloobchody s iným sortimentom (vzťahy VO - MO)
• Má chuť rozbehnúť úspešný obchod
• Vie vyhľadávať nové príležitosti
• Chce obchodovať s dobre predateľným produktom a bude mať ťah na bránku
• Vie využiť dobrý produkt a služby pre dosiahnutie cieľa
• Je samostatný, tvorivý a orientovaný na predaj
• Chce mať nadpriemerné príjmy

• Práca v úspešnej, stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti s kvalitnými produktami
• Príjemné firemné prostredie, dobrý a mladý kolektív
• Rôznorodá práca s vytváraním nových vzťahov
• Zaujímavé nadštandardné odmeňovanie bez obmedzenia
• Flexibilná pracovná doba s vlastným rozvrhom /home office/
• Veľký priestor na vlastný systém práce
• Interné zaškolenie v sídle spoločnosti
• Pravidelné produktové a obchodné školenia
• Pravidelný firemný teambuilding
• K dispozícii mobil, notebook
• K dispozícii služobné auto alebo súkromné s preplatením nákladov podľa dohody
• Výhodný nákup výpočtovej techniky pre vlastné potreby
• Ďalšie benefity podľa dosahovaných výkonov

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite nám svoj životopis. Všetky poslané žiadosti starostlivo posúdime. Tešíme sa na stretnutie s vybratými kandidátmi na osobnom pohovore.

Výberové konanie bude pozostávať z predselekcie a následných dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť s 12 ročnou históriou v oblasti veľkoobchodu s výpočtovou technikou (PC, notebooky, monitory, tlačiarne a príslušenstvo), ktorá chce expandovať na český trh.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2047130  Datum zveřejnění: 13.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Zaujímavé fin. ohodnotenie | fix + provízia