Servisní technik

TRIMILL, a.s.

Místo práce
Jasenice 2061, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Opravy, seřízení, kontrola a uvádění do provozu CNC frézovacích strojů
- Školení obsluhy stroje u zákazníka
- Cestování k zákazníkům v ČR i po světě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velmi dobré platové ohodnocení
- Výhodný sociální program
- Roční odměna (13. plat) v závislosti na výsledcích firmy a individuálním hodnocení pracovníka
- Finanční podporu jazykového vzdělávání zaměstnanců
- Bezplatné vedení bankovního účtu
- Práce v mladém kolektivu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro/elektrotechnik/mechanik-seřizovač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe v opravách strojírenských zařízení, nebo obsluha CNC strojů výhodou
- Ochota cestovat i do zahraničí
- Časová flexibilita nutná
- Ochota se vzdělávat
- Samostatnost, schopnost řešení technických problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TRIMILL a.s. je výrobce portálových obráběcích center s již 15ti letou tradicí.
Naše společnost se specializuje především na vývoj, konstrukci, montáž, uvádění do provozu, prodej a servis obráběcích strojů určených zejména pro obrábění forem, zápustek a lisovacích nástrojů. V současné době máme již více než 350 strojů u našich zákazníků především v Německu, Česku, Brazílii, Portugalsku, Velké Británii, Rusku, Číně a Jižní Korei
Jsme česko-německá společnost se 170 zaměstnanci.
ID: 2233468  Datum zveřejnění: 24.8.2015