Finanční analytik - site controller

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční analytici (24136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o., IČ 49096630
Pracoviště:Hrádek nad Nisou, Oldřichovská 698, PSČ 463 34

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
Angličtina - pokročilá
Vzdělání ekonomického směru
Nadstandardní znalost Excelu (to je klíčové), znalost VBA vítána
Analytické myšlení
Otevřenost a komunikativnost

Náplň práce:
Treasury - Rolling cash forecast příprava
Koordinace pokladny a vyúčtování cestovních příkazů
Rekonciliace tržeb, srovnání oproti plánu, forecastu, atd.
Rekonciliace účtů hlavní knihy
Zpracování statistických výkazů a ostatních státem nařízených výkazů
Sledování a analýza nákladů po výrobních střediscích
Příprava forecastu - rozvaha, výsledovka - analýza odchylek oproti budgetu
Podílení se na přípravě prezentací finančních výsledků managementu společnosti
Sledování investičních výdajů společnosti
Podílení se na zpracování měsíční uzávěrky, finančních auditů
Podílení se na přípravě ročního budgetu
Sledování materiálové náročnosti po jednotlivých projektech
Ad hoc analýzy

Nabízíme:
- Práce na HPP pro významného dodavatele v automotive
- Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
- Termín nástupu: ihned
- Nástupní plat dohodou dle praxe a zkušeností
- Týden dovolené navíc
- Jazykové a odborné kurzy
- Benefity: stravenky

Poslední změna:2015-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 8246040714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní