Designer / project engineer trainee

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
39701 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o., IČ 49096630
Pracoviště:Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 39701 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Tristone Flowtech Group je mezinárodním dodavatelem automobilového průmyslu v oblasti motorového chlazení, vstupujícího vzduchu a nasávání vzduchu. Skupina vznikla v polovině roku 2010, kdy Bavaria Industriekapital AG koupila divizi Fluid Solutions od Trelleborg AB. Skupina zaměstnává 2000 lidí.
Ve třech našich vývojových centrech a devíti výrobních zařízeních v Evropě, Mexiku a Číně plánujeme vyvíjet a vyrábět inovativní výrobky a řešení na míru pro všechny hlavní výrobce automobilů.
Pro tým v České republice hledáme pracovníka na pozici: DESIGNER / PROJECT ENGINEER TRAINEE
Budete zodpovídat za:
- přípravu konstrukčních dat zákazníka pro interní zpracování (analýza nákladů, proveditelnost…)
- podpora Prodeje a Programového managementu v průběhu fáze akvizice a vývoje
- vývoj inovativních konceptů pro nové projekty
- konstrukce a uvolňování součástí
- výměna konstrukčních dat se zákazníkem
Požadovaný profil:
- VŠ vzdělání v oboru mechanického inženýrství nebo plastového inženýrství, případně technické vzdělání s odpovídajícími pracovními zkušenostmi
- znalost práce s CAD systémy (CATIA)
- výborné komunikační schopnosti a nadání pro organizaci složitých záležitostí
- sebevědomé a profesionální vystupování
- týmový duch, ochota podávat vysoké výkony a pružnost
- velmi dobrá znalost německého a anglického jazyka, písemně i slovem
Nabízíme:
- atraktivní a dynamické pracovní prostředí
- rozmanitou a náročnou práci v mezinárodních týmech
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení nás prosím kontaktujte na uvedené emailové adrese.
Email: [email protected]

Poslední změna:2016-06-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 10930180773

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní