Provozní elektrikář

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-25
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (74110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o., IČ 49096630
Pracoviště:Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-25
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- Provádí údržbu budov a vybavení budov.
- Provádí opravy strojů a zařízení.
- Provádí běžnou údržbu strojů a zařízení.
- Provádí preventivní údržbu strojů a zařízení.
- Na základě denního sledování provádí predikci závad strojů a zařízení.
- Podílí se na zprovoznění nových strojů a zařízení.
- Zajišťuje bezpečný chod kotelny a čistírny odpadních vod.
Požadujeme:
- Vyučen v oboru elektro s platnou vyhláškou 50.
- Praxe v elektro oboru.
- Topičský průkaz výhodou
- Základní znalosti pneumatiky a hydrauliky.
- Znalost práce s PC, programy Outlook, Word, Excel.
- Řidičský průkaz skupiny B.
- Znalost programování PLC Siemens, Omron, AB, Mitsubishi, výhodou.
- Ochota se vzdělávat a pracovat v kolektivu.

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11614510729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B