Industry engineer junior

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-08
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí technici přípravy a realizace investic, inženýringu a pracovníci v příbuzných oborech (31164)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o., IČ 49096630
Pracoviště:Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-08
Mzdové rozpětí:od 23000 do 26000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup: ihned / dle dohody
Náplň práce:
- Připravuje podklady pro výběrové řízení u dodavatelů BIPs a toolingu
- Zadává kusovníky
- Zpracovává objednávky v SAP
- Řeší a vystavuje reklamace dodavatelům ve spolupráci s oddělením nákupu
- Koordinuje změnová řízení
- Tiskne výkresy
- Provádí administrativní práce spojené s vedením projektu
- Připravuje podklady pro prototypovou výrobu
Nabízíme:
– Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
– Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
– Nástupní plat dohodou dle praxe a zkušeností
– Týden dovolené navíc
– Jazykové a odborné kurzy
– Benefity: stravenky

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12112790708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, znalost SAP výhodou
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, základy angličtiny nebo němčiny
Němčina - Pasivní