Všeobecná sestra

TRN - Léčebna v Mirošově - Janově (MPSV)

Místo práce
U léčebny 500, 338 43 Mirošov, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-23
Mzdové podmínky (brutto)
20500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRN - Léčebna v Mirošově - Janově, IČ 00669784
Pracoviště:U léčebny 500, 33843 Mirošov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-23
Mzdové rozpětí:od 20500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: U léčebny 500, 33843 Mirošov 1
Požadujeme: úplné střední odborné s maturitou v oboru
Nabízíme: platové ohodnocení od 20.500,-Kč/měs., 6 týdnů dovolené, závodní stravování, ubytování. Možnost prodloužení pracovního poměru z doby určité na neurčitou.
Kontakt telefonicky, e-mailem: Bc. Šnebergerová Dana, tel.: 371 512 125, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 11621950726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou