Konstruktér

TRUMPF Liberec, spol. s r.o (MPSV)

Místo práce
Ampérova 483, 463 12 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
28100 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRUMPF Liberec, spol. s r.o, IČ 27393526, http://www.trumpf.com
Pracoviště:TRUMPF Liberec, spol. s r.o., Ampérova 483, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 28100 do 40000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, jazykové kurzy
Podnikové stravování, závodní stravování s příspěvkem
Dovolená navíc, týden dovolené navíc
Zvláštní prémie, 13./14. mzda

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabídka práce:
• Konstrukce strojů
• Optimalizace stávající i nové konstrukce vzhledem k výrobním nákladům a technologii závodu v Liberci.
• Samostatný vývoj a konstrukce produktu včetně ověřování výpočtů.
• Zpracování předběžných kalkulací a technických podkladů.
• Příprava a zkoušky nových produktů včetně vyhodnocování výsledků.
• Spolupráce s oddělením prodeje na sestavení layoutu pro zákazníky a funkce technického konzultanta pro prodej, výrobu a nákup.
• Zodpovědnost za dodržování TRUMPF standard v oblasti konstrukce/vývoje.
Nabízíme:
• HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Průmyslové zóně – jih.
• Systém benefitů.
• Pravidelné vzdělávání.
Požadujeme:
• Vzdělání – Vysoká škola – fakulta strojní – (obor konstrukce strojů)
• Praxe v oboru konstrukce
• Znalost CAD – nejlépe SolidWorks 2011, Catia, ProEngineer, SolidEdge, AutoCad Inventor, VariCad.
• Znalosti SAP výhodou.
• Komunikativní znalost německého jazyka nutná /anglického výhodou.
• Týmová práce.
• Řidičský průkaz sk. B.
Místo práce:
• Liberec

Poslední změna:2014-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 7688250750

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, Znalost CAD – nejlépe SolidWorks 2011, Catia, ProEngineer, SolidEdge, Inventor
Práce s PC - jiné, SAP - výhodou
Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou
Němčina - Aktivní, komunikativní znalost
Požadované vzdelání:Strojírenství a strojírenská výroba (23)