Servisní technik pro evropu

TRUMPF Liberec, spol. s r.o (MPSV)

Místo práce
Ampérova 483, 463 12 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-16
Mzdové podmínky (brutto)
33500 - 40350 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRUMPF Liberec, spol. s r.o, IČ 27393526, http://www.trumpf.com
Pracoviště:TRUMPF Liberec, spol. s r.o., Ampérova 483, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-12-16
Mzdové rozpětí:od 33500 do 40350 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, s příspěvkem
Dovolená navíc, 5 týdnů
Zvláštní prémie, 13. a 14. plat

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
• Vzdělání – střední/vysoká škola technického směru.
• Praxe v oboru min. 2 roky.
• Schopnost analyzovat problémy během servisního zásahu.
• Pokročilá znalost PC.
• Znalost rozvaděčové techniky.
• Znalost frekvenčních měničů a servopohonů.
• Orientace ve výkresové dokumentaci.
• Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka.
• Spolehlivost, schopnost samostatné práce, ochota učit se.
• Řidičský průkaz sk. B.
• Vyhl. 50/1978.
Nabízíme:
• HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Průmyslové zóně – jih.
• Systém benefitů.
• Pravidelné vzdělávání.
• Služební notebook, telefon.
Náplň práce:
• Servis strojů vyráběných v závodě Trumpf Liberec.
• Časté zahraniční služební cesty po Evropě, 2 – 4 dny, mimo víkendů.
• Řešení složitějších závad, na které již lokální distributor nemá know-how nebo kapacity.
• Komunikace s celosvětovou servisní sítí.
• Zpětná vazba pro vývojové oddělení – spolupráce na optimalizaci stávající i nové konstrukce.
• Zodpovědnost za dodržování TRUMPF standard v oblasti servisu.

Poslední změna:2015-12-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9497110727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B